Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 vs Iphone 5c?

Samsung galaxy s4 vs Iphone 5c?

Figyelt kérdés
Melyiket? És miért? Ár érték arány?

2013. dec. 5. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ neked mire kell.

Én az s4-t választanám.

2013. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Közösségi oldalak,Zene hallgatás,Játék,Fényképezés. És persze ki használnám egyéb adottságait mi hánts

tudnám hogy mi az amire még szükségem adódhat. Lényeg az is hogy azért időt álló is legyen.

2013. dec. 5. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Igénytől függ. Amúgy 5C-t NE vegyél! Akkor inkább 5. Ugyan az, csak az 5 nem műanyag. Egyébként az én esetemben azért 5 mellett döntöttem, mivel korábban volt iPod Touch 4G-m meg iPhone 4-em is és ott már vásároltam iTunes-ról Zenéket/Alkalmazásokat/Videoklipeket.
2013. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor galaxy s4 szerintem. Sokkal szabadabb ilyen téren.

5c amúgy sem a legjobb akkor már tényleg 5-t

2013. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
3#as vagyok: Időtállóság egyértelműen iPhone mellet szól! Nézd meg apród-on. Egy új állapotú iPhone 4 8GB is 70-100 között van és a mai napig megkapja a legújabb iOS-t
2013. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
S4 elmondhatatlanul jobb.
2013. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindet értékelem. ;) Kérnék még szépen válaszokat azért. :)
2013. dec. 5. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:
iphone,sokkal tovább tart,mint az andorid,ami max 1-2 évig van támogatva.Ezért is szar :)
2013. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!