Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam: samsung galaxy mini 2, samsung pocket neo vagy nokia asha 302?

Figyelt kérdés
Nem értek a telefonokhoz és nem is nagyon érdekelnek, de ingyen kapnám. Igazság szerint nem vonzanak a "tapi"telefonok és erről a kettőről ráadásul elég sok rosszat is olvastam, de lehet, hogy kezdőokosnak megtennék. A nokiában szimpi a qwerty és, hogy sokáig bírja az aksi. Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2013. dec. 5. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Muszáj ezekből választani, vagy javasolhatunk normális telefont is? :D
2013. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Javasolhatsz, de nem akarok új telefonra költeni, ezeket úgy dobnák utánam. Gondoltam tartaléknak jó lesz, csak nem tudom melyik a legkevésbé rossz :)
2013. dec. 5. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:

A Nokián lévő Series 40 oprendszerről nem sokat tudok, de a Mobilarénás tesztben azt írják, hogy elég sok applikáció elérhető rá:

[link]

Marad a két Samsung. A Mini 2-nek nagyobb a kijelzője (és a felbontása is). Emellett fényképből és videóból is nagyobb felbontásút lehet vele lőni, mint a Pocket Neo-val. Szoftveresen ha jól tudom ugyanott vannak, mindkettőre elérhető az android 4.1, így a Pocket Neo javára legfeljebb a (minimálisan) gyorsabb CPU-t tudom csak írni.

Ha nincsenek nagyon extrém igényeid az alkalmazásokat illetően, akkor lehet, hogy érdemes megnézni a Nokiát - valószínűleg az oprendszere nem olyan éhes a RAM-ra, mint az android, és így nem fog annyira szaggatni.

Ingyen jó lesz, pénzt nem adnék egyikért se :D

2013. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam a teszteket én is, azok alapján tényleg a nokia a legvállalhatóbb. Köszi szépen a segítséget!
2013. dec. 6. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!