Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti megvennétek hivatalos...

Ti megvennétek hivatalos helyről származó független 16GB-os iPhone 5s-t 230. 000 Forintért?

Figyelt kérdés

Internetes shop, számlával adják, hivatalos magyar nagyker pecsétje van rajta. Garancia is érvényes, bementem az iStyle-ba azt mondták rendben van, teljes értékű a telefon és a papírjai is. Nem GSM-boltos, külföldi, papírfecni garis.


A T-mobilenál a függő kerül 215.000-be. Függetleníteni meg csak 2 év után lehet.


iStyle-nál 259.900 ugyanez függetlenül.


Mit gondoltok?



2013. dec. 6. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Mit gondoltok?"


Inkább nem mondom ki, bár úgyis moderálják.

Egy ilyen értékű cuccot veszel és 30 ezren sz@rakodni ...

Ha a boltba 259-ért adják, akkor miért nem veszed meg ott?

2013. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Azt hogy az az ember nem normális aki ennyit kiad egy telefonra.Nexus 5 egy százassal olcsóbb és kb falhoz veri az iPhone-t.
2013. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

miben? sebességben? link?


istyle pedig rablás, bár állítólag ők se appletől hozzák, azért ennyi... itt viszont barom aki megveszi negyedmilláért.

2013. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kimész bécsbe, lesz egy szép adventi élményed, meg kb spórolsz a telefonon egy 40ezret...és ugyanúgy függetlenül megveszed. ha nem érdekel az adventi vásár, akkor a 40ezerből meg levonod az útiköltséget.
2013. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Tényleg nem normális aki negyed milliót ad egy ILYEN telefonért... 120-130-ért már olyanok vannak ami szinte mindenbe jobb. Sokan azért szeretik az Apple-t mert az egy dárga márka, és nagyzanak vele, hogy nekik ilyen is van. Elárulok neked valamit : az Apple pont ezért gyárt ilyeneket, hogy az olyan kis hülye majmok mint te negyed milliókat adjanak egy gagyi telefonért...


Hogy a kérdésre is válaszoljak : "Internetes shop, számlával adják, hivatalos magyar nagyker pecsétje van rajta. Garancia is érvényes, bementem az iStyle-ba azt mondták rendben van, teljes értékű a telefon és a papírjai is. Nem GSM-boltos, külföldi, papírfecni garis."


Akkor mi a baj vele???:D

2013. dec. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Akkor mi a baj vele???:D"


Az, hogy amikor elromlik neki, akkor is ide fog írogatni hogy mit csináljon, hová küldje.

2013. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Beviz Elek ***** válasza:
Azt hogy nem vennék 100 felett sem telefont
2013. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kis majom? 28 vagyok. Azért veszem mert a hiper-szuper S3 és S4 is eddig 4x volt szervízben! Az S3 kijelzője felhólyagosodott, beégett, a keret lekopott, a gyári töltő 8 óra alatt töltötte fel a telefont. Garanciába javították mindig de hetekig nem volt telefonom.


Az S4 múlt héten egyszercsak lekapcsolt és azóta se megy. Szervíz szerint 2-3 hét amíg cserélik.


Ezért akarok iPhone-t venni

2013. dec. 6. 12:50
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem fogok itt reklamálni, a hivatalos szervízben mondták hogy ettől a cégtől jövő telefonok mind hivatalos garanciásak és szó nélkül cserélik és javítják ha arról van szó.
2013. dec. 6. 12:54
 10/19 A kérdező kommentje:

A Nexus 5 egy buta telefon. Lebutítva minden, úgy persze hogy gyors és gördülékeny. Hol vannak az extra funkciók? S4-ben Smart funciók pl. nagyon jók voltak.


Azért tettem fel a kérdést, mert amúgy az öcsém gondolkodik rajta hogy elmegy ebbe a boltba eladónak, de mivel új ezért nem vagyok biztos benne hogy menni fog nekik. Megvettem amúgy tőlük az iPhone 5s-t 230e forintért és minden klappol.

Csak kiváncsi lettem volna hogy más is vásárolna e tőlük ilyen feltétellel. Mivel láttam hogy ekkora az ellenszenv, azt hiszem várakozásra intem a testvéremet. Nem lenne jó ha Karácsony után megszünne a bolt, ő meg a jó munkahelyét egy ilyen miatt feladta

2013. dec. 6. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!