Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elestem és behorpadt az...

Elestem és behorpadt az iphone-om, de még van rá garancia ilyenkor van valami esély rá hogy cserélik mert hivatalos apple store-ba vettem?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
haha...nem. max ha biztosítás lenne rá, akkor fedezné. garancia külső sérülésekkor automatikusan megszűnik.
2013. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én hallottam már olyat hogy valaki elejtette betört a kijelzője és kapott egy újat akkor ez nem igaz?
2013. ápr. 13. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos nem. mint mondtam, lehet kötni rá biztosítást(bár én konkrétan t-mobile-nál hallottam). olyan mint egy lakás vagy bármilyen biztosítás, van díja(iPhone-nál 1700 havonta), és ha baja lesz, vagy ellopják, akkor javítják vagy cserélik, de pontosan, nem tudom milyen feltételekkel.
2013. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
arról én is hallottam,de nincs rajta biztosítás
2013. ápr. 13. 22:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs biztosítás, akkor fizetned kell a cseréért.
2013. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Tanulj meg járni. Faláb ellen nincs garancia.
2013. ápr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NAVON ***** válasza:
Kell kakilniiiii
2015. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!