Van ilyen telefon?

Figyelt kérdés

-Jó minőségű képeket készítsen (nem úgy kell érteni,hogy profi kamerás legyen,csak ne legyen elmosódós,túl fényes stb..)

-Ne legyen több 30e-nél

-Nem kell feltétlen androidosnak lennie,sőt nem is kell,hogy legyen rajta bármi operációs rendszer

-Főleg zenehallgatásra lesz,legyen strapabíró

-Nem muszáj érintőképernyősnek lennie,de azért ne egy kis tégla legyen



2013. dec. 6. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

hát érdekes kritériumok.

nincs olyan telefon amin ne lenne op. rendszer.

2013. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érintősök közül Lumia 520 vagy Huawei Ascend Y300.
2013. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok képben ilyen téren,azt hittem az operációs rendszer azt jelenti androidos és ilyen netezős dolog.A huawey-vel az a gondom,hogy nem 30e alatti,és mivel kínai dolog,aligha lehet aksit kapni bele ha elromlik.
2013. dec. 6. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:
y300 népszerű telefon, akármit kapsz hozzá
2013. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Esetleg használtan nokia 808 purewiew
2013. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lumia 520.Kicsivel drágább de megéri.
2013. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az általad megadott kritériumnak nincs megfelelő telefon. Most sóherkodni akarsz, vagy pedig egy rendes telefont. 40-50 között már vannak jó kamerás mobilok androiddal. Például valamelyik úriember mondta a Huawei Ascend Y300-at. Elmondom neked, attól, hogy kínai még nem szar. Nekem is huawei van és meg vagyok vele elégedve teljesen. Ja és a Huawei a top2 android gyártó a samsung után. Tehát én is javaslom az Y300-at.
2013. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Motorola ve 66
2014. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!