Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Samsung Galaxy Gio mivel...

Egy Samsung Galaxy Gio mivel lesz jobb egy Maclaw CM10.1-gyel?

Figyelt kérdés
Légyszi normális válaszokat. A telefon jelenleg rootolatlan és még nem volt rajta custom rom.
2013. dec. 6. 17:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt is le tudjátok írni, hogy miben lesz rosszabb?
2013. dec. 6. 17:52
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogyha nagyon vigyázol hogy ne ronts el semmit akkor nagyon szar helyett csak szar lesz a teljesítménye. Nagyon figyelj hogy mit csinálsz vele mert könnyen tönkre lehet tenni így a telefont, keress a youtube-on egy tutorialt.
2013. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már fél éve erről olvasok/nézek videót a neten, így tudom, hogy hogy kell.
2013. dec. 6. 20:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Esetleg maclaw cm9?
2013. dec. 6. 20:20
 5/13 anonim ***** válasza:
Minivel szívtam rengeteget, és visszatértem a vanilla CM7-hez, amivel isteni, főleg mióta Sandisk Ultrára Link2SD-zem kis puha app-parkomat... Szerintem megéri szórakozni ICS/JB alapú romokkal, jó móka, ha nem várod el, hogy azonnal tudj mentőt hívni, ha szitu van pl. Megjegyzem, mostanában újra szórakozik a Minim, pedig CM7 van rajta... Áááh, nem akarok beszélni róla! :)
2013. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hogy mivel lesz jobb? Az undorító Samsung skinek, módosítások eltűnnek, és egy szinte 100%-ig gyári Androidot kapsz.

Viszont ez csak a kinézet, a szar teljesítménnyel nem fogsz tudni mit kezdeni. Lehet gyorsabb lesz, mint gyárilag, de elég gyenge telefon, így ne várj tőle CM telepítése után se csodát.

2013. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazándiból csak azt szeretném, hogy ne teljen be belső memória (tudom, link2sd), meg hogy ne fagyjon le állandóan. Megéri feltenni?
2013. dec. 7. 13:59
 8/13 A kérdező kommentje:
És hogy érted azt, hogy nem tudok azonnal mentőt hívni? Mit csinál a telefon?
2013. dec. 7. 14:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Mereng, mert nincs 512Mb RAM, és mert egymagos, lassú proci régebbi utasításkészlettel.
2013. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Esetleg egy Jelly Bread? CM7.2-n alapszik (asszem 2.3.7-es android, frissebb, mint a jelenlegi gyári) csak úgy néz ki, mint egy Jelly Bean. De ahogy látom, a CM 10.1-gyel se kapok többet kinézetnél. +1 neki, hogy a CM 10.1-el ellentétben ez már final.

[link]

2013. dec. 8. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!