Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos vagy windowsos...

Androidos vagy windowsos telefon a jobb, használhatóbb? Illetve melyikre vannak ingyenes programok, androidra tudom, de a windowsosra mennyire van?

Figyelt kérdés

Nem százezres nagyságrendű telefont akarok venni, hanem olcsóbb kategóriát max 30-35e de amiket néztem az egyik windows a másik androidos.....

Androidosom volt már, nem játékra használtam, inkább alkalmazásokat töltöttem rá.



2013. dec. 7. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vannak windowsra is ingyenes programok mint androidra, de lényegesen kevesebb.. Mindent megtalálsz, de nem lesz olyan mint Androidnál, hogy 15 másik féléből válogathatsz.
2013. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi. mondjuk biztos az is el fog terjedni jobban a mobilra, de android már régóta van és nagyrészt ilyenek a telefonok.

Hát lehet maradok az androidnál, de várok tapasztalatokat még ha vannak :)

2013. dec. 7. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:

WP-nél még mindig nem ütik meg azt a szintet az alkalmazások, hogy komolyan tudjam venni a platformot.

És nincsenek extra igények, de egy normális email klienst sem találtunk a barátnőmnek. A beépítettet meg inkább hagyjuk. Nem jönnek meg az emailek meg hasonlók.

2013. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is kicsit kezdetleges érzésem van a wp telefonnal.

E-mail azért jó lenne, ha menne rajta rendesen.

2013. dec. 7. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden megy rajta, teljesen butaság olyan dolgokra gondolni, hogy olyan alap dolgok mint az email nem megy rajta. Az egy kész okostelefon rendszer. A letölthető alkalmazások száma gyérebb, de ott is van minden, csak nem 10 féle hanem egy.
2013. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!