Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ennyi volt a...

Szerintetek ennyi volt a hitelbírálat a Vodafone-nál?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt rendeltem egy telefont, kedvezményes áron, ma reggel felhívott egy hölgy, elismételte a megrendelésemet, hogy megerősítem e, illetve kérdezett párat,ilyeneket, pl, hogy mi a családi állapotom, hányan élünk egyháztartásban, mióta lakok ott, milyen jogcímen, mennyi az egy főre jutó nettó havi kereset, meg ilyenek. Aztán megköszönte én is és mondta, hogy értesíteni fognak, a hitelbírálat eredményéről ma, de legkésőbb holnap, ma még nem kaptam semmit, de nem értem, holnap vasárnap, vagy akkor is foglalkoznak ilyesmivel. Illetve ezen adatok alapján, hogyan döntik el, hogy hitelképes vagyok e?
2013. dec. 7. 17:24
 1/1 Spongya Bob Kocka válasza:
Családi állapotot azért néznek, mert ha éppen válsz és vagyonmegosztásra kerül a sor akkor bizonytalannak minősül az anyagi helyzeted és nem adnak hitelt. Azt, hogy mióta élsz a házadban azért kérdezik, mert lehet, hogy biztosíték gyanánt szükség lesz rá, ha esetleg fizetés képtelenné válsz. A havi kereset meg egyértelmű, a kapott hitelt képes vagy e törleszteni. A hitelbírálatot pedig nem a Vodafone végzi el, hanem a bank amely kifizeti helyetted a mobilkészüléket. Lehetséges, hogy értesítenek hnap, foglalkoznak ilyesmivel vasárnap is, nem szokatlan ez.
2013. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!