Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows phone-ra milyen...

Windows phone-ra milyen alkalmazasok vannak?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem megkerdezni, hogy milyenek az alkalmazasok,jok e ,meg a valasztek is erdekelne. Tudom, hogy meg nincs akkora valasztek mint pl google play-en, de megis milyen? Pl Facebook messenger van, mert ezt pl nem lattam a Nokia oldalan. Meg pl a Youtbe,Facebook stb gyors? Frissulnek rendesen az ertesitesek stb.? (bocsi,az ekezet hianya miatt)
2013. dec. 7. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni őket:

[link]

2013. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden van, minden gyors, és minden frissül rendszeresen. Facebook messenger alkalmazás azért nincs, mert a WP8-ba bele van integrálva a facebook-csevegés, így nincs szükség külön alkalmazásra.
2013. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertem koszi a valaszokat!!
2013. dec. 7. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyébként túlzás, hogy minden van, én pl. sosem tudnék WP8-at használni, mert kevés rá az alkalmazás. Igazából minden fontosabb dolog van rajta, ami egy átlagembernek kelhet , de rétegprogramok már inkább csak Androidra/iOS-re vannak, stb.
2013. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit takar az h "retegprogramok"?
2013. dec. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!