Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vásárolt Nokia lumia 520...

Marci19961208 kérdése:

Most vásárolt Nokia lumia 520 mobiltelefonnal hogy tudok játékokat, alkalmazásokat letölteni?

Figyelt kérdés
A windows phone 8 nagyon ismertlen számomra próbáltam letölteni az áruházon keresztül játékokat de nem egedte a szülői szolgáltatásra hivatkozva. Már csináltam microsoft fiókot de sehogy nem tudom megoldani. Mi ez a szülői bigyó? Aki tud legyen szíves segítsen. Előre is köszönöm.

2013. aug. 25. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Az Áruházból 18 éven aluliak nem tölthetnek le! Mivel még új a telefonod, ezért érdemes volna először a Microsoft fiókodban átállítani a születési időt, majd a telefon "beállítások -> névjegy" menüpontban a telefont alaphelyzetbe állítani, és újra bejelentkezni a fiókkal!


Ha már nagyon beköltözködtél a telefonra, akkor lehet, hogy ez segítségedre lehet: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Sok szerencsét!

2013. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettél! :)
2013. aug. 26. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! Ezek szerint sikerült?! Ha még bármi kérdésed van... ;)
2013. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen sikerült :) De még lenne egy kérdésem. A számítógépemen windows xp van telepítve a telefonon ugye pedig windows phone 8 van . A telefonhoz kaptam usb kábelt de szoftvert azt nem. Hogy kell összehangolni a számítógépet a telefonnal milyen program kell hozzá ? hogy pl:. zenéket/ videókat rakhassak a telefonra ? :)
2013. aug. 27. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, mint mondtad, a Lumia 520-as készüléken WP8-as operációs rendszer fut, és a szinkronizációhoz Windows7/8-as rendszerű PC-ken nem kell semmilyen program, ellenben XP-n kell egy kicsit "bűvészkedni":


Windows XP esetében a számítógépen telepítve kell lennie a 3-as szervizcsomagnak és a Windows Médialejátszó 11-es (vagy későbbi) verziójának (A Windows Phone 8 USB-n keresztüli MTP-átvitelt használ, amely elsőként a Windows Médialejátszó 11-es verziója által támogatott).


[link]


Sok sikert! ;)

2013. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Renesmee98 válasza:
Sziasztok!Bocsi de nekem is lenne egy kérdésem. Hogyan kell megváltoztatni a koronát a Windows fiókomba? Mert tudom hogy 18 éven alluliaknak nem szabad. (de úgy is próbálkoztam hogy egy másik 18 éven fellülit csináltam és felvették magam gyereknek de hogyan engedélyezhetem hogy le tudják tölteni??)légyszi Segítsetek!:)
2014. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
live.com-on bejelentkezel az Ms fiókoddal, majd a jobb felső sarokban, a fiókbeállításokon belül tudod megváltoztatni. elmented, újraindítod a telefont, és láss csodát :)
2014. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!