Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e olyan wifis fájlkezelő...

Van-e olyan wifis fájlkezelő (androidra) program amivel ha a tableten iskolában bekapcsolom a wifi megosztást akkor képes lennének mások fájlokat rámásolni, illetve letölteni?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra gondoltam, hogy pl én csinálnék egy fényképet a telefonommal rámásolóm a tabletre amin be van kapcsolva a wifi,utána meg valaki letudná tölteni róla a wifi segítségével.A tableten nincs net, tehát azért lenne fontos a kérdés mert elég lenne-e rá csak a simán wifi megosztás a tableten a többiek pedig rácsatlakoznának a tablet wifijére és letöltik simán, van-e ilyen program?

2013. dec. 8. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A wifi file explorer pont ezt a célt szolgálja. Kap a telefonod egy webcímet, azt a böngészőben a másik fél megnyitja, és "látja" a telód tartalmát.
2013. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párszor újra kellett olvasnom a kérdésed, de azt hiszem kitaláltam mit is akarsz kérdezni. Nos A tablet fájljaihoz csak akkor férhetnek hozzá, mindenki egy működő Wifire van csatlakoztatva. Pl az iskola wifije. Attól még hogy a tabletnek be van kapcsolva a wifije, attól még arra nem lehet csatlakozni. Csak akkor lehetne ha a tableden lenne mobilnet, és a tablet képes lenne wifin keresztül ezt a netet megosztani hotspot segítségével.



Ha nincs kedved ezt elolvasni, akkor mondom egyszerűen : NEM

2013. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, tehát úgy nem tudok simán fájlt megosztani a wifi segítségével, ha csak simán hotspot lenne a tabletem?
2013. dec. 8. 10:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Wifi File transfer nevű programmal meglehet csinálni simán.Csak hotspotott kell bekapcsolnom és ha rám csatlakoznak, akkor a böngészőjükkel teljes értékűen hozzá férnek a fájlaimhoz.
2014. jan. 15. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!