Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetek, ha másnál van a...

Mit tehetek, ha másnál van a telefonom? (több. lent)

Figyelt kérdés

Lassan egy hete a buszon (tuti ott) elhagytam a telefonom.Este még hivogattam, aztn hajnalban már csak kisípolt.(mivel be voltkapcsolva a mobilnet, gondolom lemerült) 1-2 nappal később újrahivtam, és kicsöngött! Azonban senki nem veszi fel. Pedig tudom, hogy valakinél ott van, hiszen magától nem kapcsolódik be...

VIszont, a memóriakártyámnak lőttek, mert fent voltam viberen, az most meg más telefonjáról azt jelzi, hogy már nem rendelkezem vele...

Mit tehetek ilyenkor? Valahogy letudom nyomoztatni, hogy merre, és kinél van?(pl.rendőrség) vagy hülye ötlet? Esetleg valami? Kérlek, normális válaszokat adjatok... :(



2013. dec. 8. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

rendőrség.

havernak végülis 1 hónap alatt megkerült az ájfonnya

2013. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez sok pénzbe kerülne, ugye?:/
2013. dec. 8. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy fizetni kellett-e, vagy nem, de egy próbát megér
2013. dec. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha be vagy jelentkezve, és a net be van kapcsolva, itt láthatód, hogy hol van:

[link]

info

[link]

2013. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!