Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Frissítés megszakadt és nem...

Frissítés megszakadt és nem indul a telefonom, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sony xperia sola készüléket szerettem volna frissíteni Sony PC Companion segítségével, félúton megállt a frissítés, hibát jelzett, hogy nem lehet folytatni. Azóta nem lehet bekapcsolni a telefont, a SONY felirat utén egy felkiáltójel és egy kis telefon jelenik meg a kijelzőn majd újra kikapcsol. Mit lehet tenni, tudja valaki?
2013. aug. 6. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

kezdd újra...


esetleg sony update service

2013. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt rendesen feltöltve a telefon![A "(pont)" helyére írj rendes pontot! :) ]


1. Szedd le a Flashtool nevű programot.

2. Az adbdriver(pont)com-ról leszeded a letöltőt, rádugod a telefont a gépre, telepíted az ADB drivert.

3. Leszeded a legfrissebb ROM-ot a telefonodhoz (-> [link] )

4. Telepíted a Flashtoolt (ne változtasd meg a telepítés helyét!!)

5. A letöltött .ftf fájlt a C/Flashtool/firmware mappába helyezd át.

6. Nyisd meg a Flashtoolt

7. Kattints a villám ikonra

8. Flashmode-ot válaszd ki.

9. A "wipe" résznél mindenhol legyen pipa, az alatta lévő mezőben, ha lehet, pipáld ki az "Exclude TA"-t (ha nem találod ezt a részt, nem baj!)

10. Nyomd meg az OK gombot, várj míg felugrik egy ablak. Ekkor a HANGERŐ LE gombot nyomva tartva dugd a gépre a telefont. A flash-elés elindul, 10 perc múlva lesz egy működő telefonod.

11. Nyomsz egy zöldet nekem a segítségért ;)

2013. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz szépen az igyekezetet, de úgy tűnik reménytelen. Fel volt az biza töltve méghozzá 95% fölé. Most pedig már a második ponton elakadok, mert hiába dugom én a telefont a gépre nem ismeri fel, az adbinstaller azt mondja Device not found. és a win is jelzi hogy a csatlakoztatott USB eszközt nem lehet felismerni... Persze átugrottam a lépéseket egészen a 11. pontig és ment a zöldpacsi, köszönöm mégegyszer a részletes leírásodat, de sajnos nem nyert. Erre vagyok ítélve, fizethetek, ha egyáltalán a szakiknak sikerül...
2013. aug. 7. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
a sony update service se jó?
2013. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 2/4

31/026/2014 22:26:47 - ERROR - Read error :31 : Egy rendszerhez csatlakoztatott eszköz nem működik.

31/026/2014 22:26:47 - ERROR - Error flashing. Aborted


Ilyenkor mi a teendő?

2014. dec. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!