Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Apple...

Mi a véleményetek az Apple IPhone 3GS-rôl?

Figyelt kérdés
Fôl ajànlottak nekem egy telefon cserèt. Az enyèmet (Alcatel OT 985) egy 3GS-re. Utàna néztem hogy mennyire éri meg nekem ez az IPhone de nagyon semmit nem találtam csak hogy jó telefon. Milyen hátrányai/hibái vannak ennek a telefonnak? Mi a vèlemènyetek a 3Gs-rôl?

2013. dec. 8. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik telefon sem mai darab, az biztos.

Hardveresen nagyjából ugyanolyanok, az iOS viszont jobban van optimalizálva, mint az Android, úgyhogy valószínűleg az iPhone valamivel gyorsabb lesz.

Én egy fillért nem adnék egyikért se, de egy ilyen csere szerintem megéri.

2013. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még elég régi mobil, az újabb alkalmazások már nem futnának vele, de ez az Alcateledre is igaz, a rendszer viszont smoothab rajta.

A kérdés hogy neked fontos-e a memóriakártya és az fm rádió, illetve az hogy külön program nélkül tudsz rá dolgokat másolni, mivel ezeket nem tudja az iPhone.

2013. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy ne cseréld el. A 3GS-en nem fut az iOS7-es rendszer és 2014-től azok az Apple gépek nem fognak működni, amin nincs iOS7.
2013. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!