Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini (s5570i)...

Samsung galaxy mini (s5570i) google szolgáltatások nem működnek, mot csináljak?

Figyelt kérdés
Semmiyen google szolgálttás nem érzékeli a netet, market azt írja nincs kapcsolat, gmail-re nem kapok leveleket (de csak az app-ban), you tube azt írja, nem tud csatlakozni, stb. Akkor kerdődött, mikor letöltöttem egy appot (nem a playről), amivel állítólag ingyen lehetett volna bónuszt vásárolni játékokhoz (hülyeségnek gondoltam, de úgy voltam vele, baj nem lehet belőle. Tévedtem). Az app nevét már nem tudom, de úgy emlékszem, valami freedom mod, vagy ilyesmi. Azt hiszem videó is volt róla. A telefon rootolt, gyári rom van rajta. Van valami mód, hogy ezt megcsináljam anélkül, hogy újra rakom a telefont? Esetleg megkeresni a kártékony fájlt vagy valami? (Avast nem segített)

2013. dec. 8. 19:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!