Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg működnek az ilyen...

Tényleg működnek az ilyen "factory unlock" -os szolgáltatások iPhone 4-re?

Figyelt kérdés

mint pl ez:

[link]


2013. febr. 12. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az utólag függetlenített készülékeket tiltani szokták, legalábbis volt már rá példa.
2013. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen mukodnek es ellentetben az elottem szolo allitasaval : csak a fuggetleites miatt soha nem tiltjak le a telefont.
2013. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

de ezt hogy csinálják meg vajon? Tudtommal utólagos függetlenítéshez magához a szolgáltatóhoz kell fordulni, és ott is csak akkor függetlenítik ha már nincs rá hűség.

2013. febr. 12. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak beepitett embereik a szolgaltatoknal (nem mindegyiknel,eppen ezert is hianyos a lista erosen) . Felteszik a fuggetlenites kerelmet az apple szerverere es amikor a kliens barhonnan aktivaciot ker a telefonjara mar a modositott (simlock mentes) baseband konfiguraciot kapja meg
2013. febr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A magyar szolgáltatókon kívül az összeset tudom neked intézni ha szeretnéd. keress meg,ha aktuális.
2013. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, arra is gondoltam hogy et állhat az ügy mögött:)

Utolsó, mennyibe kerülne kb?:)

2013. febr. 13. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Kell az ország,és a szolgáltató. tehát,hogy milyen függő az iphone.
2013. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még sajnos nincs meg az iPhone.

Osztrák Oranges, vagy Angol T-mobile-os mennyi lenne?

2013. febr. 14. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:
irtam privátot
2013. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!