Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC Wildfire S törhetetlen?

A HTC Wildfire S törhetetlen?

Figyelt kérdés

Van esetleg valaki akinek már sikerült összetörni? Megvan

Van bárki akinek sikerült összetörni?

2 éve van meg a kis htc wildfire s smartpohneom és rengetegszer ejtettem le képernyőre, oldalára, magasról, kőre, betonra, a lábujjamra:D ... stb és soha semmi baja nem volt kicsit megkopott itt ott de semmi különösebb meggugliztam hogy törött htc wildfire s hátha van valakinek de semmi akkor törhetetlen a kicsike?



2013. dec. 8. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szerencséd volt.
2013. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A második videón láthatónál magasabbról ejtettem már el a telefont oldalára esett lepattant a sarkából egy kicsike darab és semmi, lehet hogy nagyon szerencsém volt. amúgy azért írtam ki a kérdést mert s3-mat vennék de elég kétbalkezes vagyok és nemtudom hogy az mennyire törik.
2013. dec. 8. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosan is nagy szerencséd volt,arra találták fel a tokot.

Ha befejezted a telefonozást,akkor belerakod,és megvan óvva.

2013. dec. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen telefonom, sok mindent kibírt, nagyon sokszor ejtettem le, végefelé már direkt dobáltam is, mert használhatatlanul gyenge telefon volt, és azon kívül, hogy megkopott az oldala, mindig is működött.


De nem direkt strapabíró telefont, csak masszívra sikerült, meg az ilyen kis telefonok nehezebben törnek, mint a nagyobb, 4"+-os telefonok.

2013. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is csomószor leejtettem betonra és semmi baja sem lett. Egyszer műanyagpadlóra esett le, úgy betört a kijelzője, hogy kuka az egész készülék. Ezért szívok vele most, még a telefonszámokat se tudom kiszedni belőle :S Nagyon vigyázz rá, olyan könnyen összetörik, mint egy pohár, ha olyan szögben esik le!
2014. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!