Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia U-ról? Azoktól kérdezem, akiknek van/volt ilyen telefonjuk! Sok volt vele a baj?

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

Van itthon egy, én szeretem, gyári 2.3, és 4.0val egyaránt gondtalan, gyors, nem fagy, és nagyon olcsó használtan. (20k ->)

Mi az hogy sok volt vele baj? Milyen kérdés ez?

Ez nem valami szar samsung hogy szenvedni kelljen vele.

2013. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én olyan szinten megutáltam, hogy sikerült is összetörni a kijelzőjét. Hogy miért? Mert egy kalap sz@r! 1 évig tökéletes volt, majd elkezdett lefagyni, magától újraindulni, kilépni programokból, majd mivel rendszeresen nem tudtam felvenni a hívást, sikerült bepókhálóznom... Nem oldotta meg az új szoftver stb. lehet hogy hibás db van nálam, de ez egy nulla. Most fogom lecserélni.
2013. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire rossz ?
2013. dec. 10. 21:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Meg is érdemlitek, hogy tönkrement, aki képtelen egy telefont használni az nem érdemel mást.

Érdekes, nálam semmi probléma nincs vele, szoftveresen meg tönkre vághatod, 2 perc gyári helyzetbe hozni a sonykat...

2013. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Már többször visszaállitottam, mint mondtam volt szoftverfrissítésen is, de nem oldotta meg azt a problémát, hogy 4.0.4en nem tudom csak kb 30 másodperc elteltével felvenni a beérkező hívást... Én már nem ajánlom senkinek megvételre, csak ha nem az ICSvel akarod használni. A Gingerbread - del jó telefon volt.
2013. dec. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szóval gingerre csak úgy ráfrissítettél sus-al vagy pcc vel?

Ha igen akkor ne csodálkozz hogy szar volt, ez a Te hibád.

2013. dec. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De igen, csodálkozom, mert nem azért vettem, hogy mindenféle csodát tegyek vele, hanem, hogy alapjába véve egy működőképes okosTELELFONT vegyek. Igen, pcc-nal frissítettem, mert tudtam, hogy így megmarad a garancia, de sok funkció ICShez kötött. A garancia meg kell, mert az előzőben (SE Vivaz) 2x ment tönkre az érintő kijelző meg egyszer akku csere is volt. Szerencsére volt garancia..
2013. dec. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot, bármilyen sony telefont úgy kell gb-ről ics-re frissíteni, hogy csinálsz egy hardresetet, meg egy gyárivisszaállítást előtte, és már kezded is. Csak így lesz hibamentes rendszered, ez olyan mint cm romoknál a wipeok.
2013. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindez szép és jó, csak hol van ez leírva? Átlag felhasználó vagyok, a gyári visszaállítást megcsináltam előtte, de hogy mi az a hard reset ezen felül arról fgom nincs.
2013. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!