Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J milyen? Légyszi...

Sony Xperia J milyen? Légyszi azok írjanak akiknek van!

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
amit belinkeltem videó ez a jelenlegi legdurvább autós játék androidra ,és ez is elfut rajta ,szóval annyira azért nem szar teló
2013. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Hauzy válasza:

Szerintem egész jó kis telefon, nincs sok gond vele, egyszerű a kezelése.

Na persze folyamatosan jönnek jobbak, újabbak.

2013. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 theblondie válasza:
Én a helyedbe nem vennék J-t. Nekem fél éves, és használhatatlan. Havonta hurcolom szervizbe, és minden egyes szerviz után, csak rosszabb lett a telefon. Sok helyen olvastam ( köztük itt is), hogy akinek ilyenje van annak tökéletesen működik. Lehet az enyém csak rossz szériája volt a J-nek. Nem tudom, de én nem ajánlom.
2014. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Érdekes, nekem lassan egy éve megvan a Sony Xperia J, mégis tökéletesen működik. Egyértelmű, hogy azoknak, akik telenyomják hülyeségekkel, nem lesz gyors. Ha valaki normálisan tudja használni, annak jól fog működni. Én meg vagyok vele elégedve, végzi a dolgát.
2014. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
egy akadozos fos semmit nemvisz de vedd kezbe probald ki es meglatod h hogy laggol
2014. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egy akados fagyos fos aki kiprobalja mind azt mondja de probaldd ki es megtood :)
2014. jún. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!