Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 65 ezrért érdemes iphone 4s...

65 ezrért érdemes iphone 4s 16GB használt telefont venni?

Figyelt kérdés
annyi,hogy függetleníteni akarom majd. azt hol tudom megtenni és ilyenkor lesz valami baja a telefonnak vagy valamire figyelni kell? és kb mennyibe kerül?
2013. dec. 10. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
ha feltöröd otthon is megtudod csinálni. sok leírás/videó van hozzá, nem nehéz és nem is lehet úgy elrontani hogy az tönkretegye a telót. használt iphone-al viszont vigyázz...haveroménak pl szar a mikrofonja és a hangszórója is. mind2 halk. sőt a kamerája is beszart pár hét után. szóval ellenőrizd le rendesen.
2013. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
le fogom ellenőrizni mindenképpen! csinálok teszt fotót , zenét indítok, hívást indítok. mire figyeljek majd még?
2013. dec. 10. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:

"sőt a kamerája is beszart pár hét után"


Azt érdekesen ellenőrizné le.


Amúgy ha érdekel nekem van gyári független iphonem 4s 32 gigás. És pont eladó.:D

2013. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valaki fel akar ülni a szopórollerre..


1.: a legtöbb 4S ios7-tel van, ami nem függetleníthető.


2.: mivel függő telefonról beszélünk, ugye tudod, hogy milyen telefonokat tilt leggyakrabban a T és a Voda?

(segítek: iphone..)


3.: És miért? Mert könnyen és jól eladható, mindig lesz egy balek, aki megveszi olcsón..

2013. dec. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem értem utolsó,ha nem lehet függetleníteni az előző válaszoló miért írta,hogy független a telója? :D és miért van annyi videó arról,hogy hogyan lehet függetleníteni? én telenoros vagyok,és emiatt akarnám függetleníteni,mert amit vennék asszem vodás. elmagyaráznád,hogy mi lesz,ha függetlenítem? neem vagyok szakértő úgyhogy konyha nyelven légyszi ! :D
2013. dec. 11. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Lassan írok, hátha úgy megérted.


Az iphone operációs rendszere az IOS.


A függetlenítés alapvető feltétele a jailbreak.


A függetlenítés másik feltétele a kompatibilis baseband (modem) verzió.


A jailbreak alapvető feltétele a kompatibilis IOS verzió.


Jelenleg a 6.1.1 alatti IOS jailbreakelhető 4S esetén. EZ nem jelenti azt, hogy ami 6.1.1-es, az függetleníthető is.

2013. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy független, mert én úgy vettem a pénzemből. Nem szolgáltatónál. Így az kártyafüggetlen.
2013. dec. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat!
2013. dec. 12. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Lesz jailbreak ios 7-hez is, szóval nem lenne sokáig probléma ebből, de tény h lehet pár hétig (neadj isten 1-2 hónapig) míg nem lesz.
2013. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A jailbreak egy dolog, az unlock meg egy másik.. ugye a baseband is frissült.
2013. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!