Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Expressz...

Samsung Galaxy Expressz okostelefonnal másoknak is vannak gondjai?

Figyelt kérdés

Új a készülék, és kb mindenki arra panaszkodik, hogy sípoló hangot hall a beszélgetésünk alatt, de nem függ se pozíciótól se semmitől, sőt hálózattól se, bárkivel, bármilyen készülékkel beszélek, mindenki egységesen erre panaszkodik. Nekem viszonylag tiszta a hang, csak néha akadozik, tehát én nem érzékelek semmit a jelenségből, na de ez azért így mégis durva.


A szakszerviz meg naná semmit se talál, szerinte minden rendben ... ja hogyne (sztem rá se néznek, ahogy elnéztem ezeket).


Szal akinek ilyen típus van, tapasztal esetleg hasonlókat?



2013. dec. 11. 08:39
 1/1 A kérdező kommentje:

pl az egy fontos hibajelenség, ha soha nem jelez megfelelő térerőt?


azaz pl hiába jelez a másik telefont fullt, azon csak 1 vagy 2 pálcika van. ez befolyásolja a hívások minőségét?


+ a másik nagy gondom, hogy az istennek se lehet összehangolni a KIES programmal :( ez valakinek sikerült már?

2013. dec. 13. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!