Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menyire éri meg az samsung...

Menyire éri meg az samsung galaxy s4 mini az árát?

Figyelt kérdés
Főleg olyan embereknek szól a kérdés akinek ilyen telefonja van de ha valakinek még van tapasztalata a telefonnal kapcsolatban azt is nyugodtan írja le. Amire kíváncsi lennék hogy volt-e valakinek problémája vele, ha igen mi. Ha nem akkor hogy mennyire szereti a készüléket.

2013. dec. 10. 20:45
 1/2 anonim válasza:

[link]


Olvasgass

2013. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ár érték arányban nem a legjobb készülék, de egyáltalán nem rossz. Szidják kicsit, hogy csak qhd képe van, de szerintem így is szép a kijelzője. Volt ahol azt olvastam, hogy nem csinál szép képeket, de van sok tesztkép a neten, szerintem nem rossz. Itt a GYIKen olvastam, hogy valakinek akadt, de androidos készülék és ki tudja hogy használja.. Az biztos, hogy kb januárban veszek egyet. Mert kicsi, könnyű, jó, mégis - számomra- nagy kijelzős készülék.
2013. dec. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!