Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy LG Smart tévén hogyan...

Egy LG Smart tévén hogyan tudom elérni HDMI kábel nélkül, hogy a telefonomon mutatott képet adja ki a beépített wifi (ahogy a szerelő mondta) használatával? És hogyan tudom vezeték nélkül telefonól vagy akár számítógépről filmet lejátszani a TV-n?

Figyelt kérdés

Telefonom SE Xperia Neo V, 1GHz single-core processzorral. Elég erős vajon, hogy a tévére kivetítse, amit mutat?

Főképp képnézegetésre akarom használni.



2013. dec. 11. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal a telefonnal sehogy. Ahhoz újabb kéne amiben már benne van ez a funkció.
2013. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És egy számítógépről, ami ugyanarra a wifi hálózatra csatlakozik, hogyan vetíthetem ki a képet?
2013. dec. 12. 07:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gépről akarsz filmet nézni azt meg lehet oldani wifin keresztül is,ha gyors routerod van,de hogy a tvén gépezz és azt használd monitornak ahhoz hdmi kábel kell.
2013. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ebben az esetben mehyek a boltba hdmiért!
2013. dec. 13. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!