Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel jobb az Xperia L-en az...

Mivel jobb az Xperia L-en az android 4.2.2. mint a 4.1.2?

Figyelt kérdés
Miben lenne más ha frissíteném? Eggyáltalán megéri frissíteni az Xperia L-em 4.2.2.-re? 700m-ot foglalna ami nem kevés hely....
2013. dec. 11. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb nála úgy összességében, pl stabilabb, jobba kamera stb.


Nem fogom itt felsorolni, mert sokáig tartana, erre meg nincs időm. De ott a mobilarena kapcsolódó fóruma, ott profibbak is válaszolnak:


[link]

2013. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megéri:


- lényegesen javul a kamera minősége

- teljesítménynövekedés

- lockscreen widget-ek

- átlátszó navigation és status bar

- teljesen új (jobb) launcher


Kb ennyi.

2013. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Jobb a launcher az igaz, de azért még mindig megvan az benne, hogy restart után elfeljt ezt-azt...


Pl. a telefon memóriájáról áthelyezve, a belső sd-re tett appok ikonját baxxa kitenni a főképernyőre...

2013. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Bár elég rövid ideig használtam a gyári launchert, az a pár nap alatt nem volt ilyen, pedig gondolom azért néha újraindítottam a telefont.

Most Nova-t használok, és ezzel minden tökéletes.

2013. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég csak áthelyezni pár appot a teló memóriájáról az sd-re (belső sd kártya). Utána tedd ki az ikonját főképernyőre, restart után nem lesz már ott...


Én pl. ezért használok next launcher-t... (többek közt).

2013. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


Ezzel együtt nagyon jó a frissítéssel is, sőt sokkal jobb...

2013. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Amint lesz rá időm frissítem a telefont.
2013. dec. 11. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:

#5


Mondjuk én soha semmit sem helyeztem még át SD kártyára, mert nekem még 4-500 mega szabad helyem így is van, szóval nem meglepő, hogy nem találkoztam ezzel a buggal.

2013. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Meddig tart frissíteni?
2013. dec. 13. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Percek kérdése, de mondjuk legyen 30 perc, annál több semmiképp sem lesz (ez mondjuk a neteden is múlik, ha nagyon lassú mobilneted van akkor sok idő is lehet, mire letölti azt a pár száz megás frissítést).
2013. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!