Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyiket ajánlanáto...

Ezek közül melyiket ajánlanátok legjobban?

Figyelt kérdés

SONY Xperia E

SAMSUNG Galaxy Mini 2 S6500

SAMSUNG Galaxy Mini 2 S6500 yellow


Az igényem körülbelül annyi, hogy gyors legyen, az internet is normálisan működjön, és lehessen rá alkalmazásokat tenni, azok normálisan működjenek.



2013. dec. 11. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A szempontoknak egyik sem felel meg és nem is fog ebben az árkategóriában. A három közül az Xperia E-t venném.
2013. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó akkor a gyorsaság nem számít annyira, de legalább néhány játékom lehessen rajta. Annak már megfelel? Mondjuk a Sony?
2013. dec. 11. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy subway surf meg pou és hasonlók menni fognak, de modern combat, nova és a dead trigger sorozatok felejtősek.
2013. dec. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És értem én h egyik se hűű de jó, meg sokan ajánlják a Nokia Lumnia 520-at,de sajnos én azt anyagilag nem tehetem meg.

Játék meg bőven elég ilyen kis alap. Én egy Pou-val is tök el vagyok :D

És még annyi,akiknek iylen telefonjuk van, hogy tapasztaltak szerint Sony vagy Samsung a jobb?

A Samsung ugye egy nem rossz márka,de nővéremnek pl Sony van és nagyon jól meg van vele.

2013. dec. 11. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A samsung katasztrofális alsó és középkategóriában.
2013. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!