Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki jailbreakeltem az iphone...

Tamas981013 kérdése:

Ki jailbreakeltem az iphone 3g-met de az alkalmazás telepítésnél hiba van ( többi lent )?!

Figyelt kérdés
Fel telepítettem cidya segítségével az appsync et de amikor raknám fel itunes ból a játékot vagy bármien alkalmazást a telefonra mindig ezt a hibát írja 0xE800001 valaki tudna erre megoldást? már ujra inditottam a gépet ujra is telepitettem a windiwst telefont ujra inditottam szoftvereket frissitettem itunes régebbi verziót leszedtem próbáltam 3 másik gépen is de mindegyiken ugyan ez a hiba mi lehet a gond?
2013. dec. 12. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy warezolni akarsz. Vedd meg a programot!
2013. dec. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell hozza egy mobileinstallation patch is ,nem eleg onmagaban a jailbreak . Ez verziofuggo
2013. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
arra még nem is gondoltál esetleg, hogy feltehetőleg 4.2.1es iOS már annyira régi, hogy nem is támogatja, amit rá akarsz rakni?
2013. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!