Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb 2 simkártyás...

Melyik a legjobb 2 simkártyás mobil? Az iPhone trvezi-e a 2 kártyást?

Figyelt kérdés
S7562 Samsungom van. Lassú, lefagy, nem tudja kezelni egyszerre a net-et is meg a telefont. A Galaxy4s mini dual már sokkal jobb lenne? Mivel védekezhetünk virus ellen a mobilon?

2013. dec. 12. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem iPhone-ból nem nagyon lesz kétkártyás. Én már középkategóriától felfelé sem nagyon csinálnék kétkártyásakat. A filozófia pedig az, hogy ha van pénzed telefonra, akkor legyen a számlára is.
2013. dec. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S4 mini kitűnő telefon. Gondolom a duos verziója is az. Vírus ellen meg nem kell külön védekezni. Ritka mint a fehér olló és még,ha kapnál is könnyen helyre lehet hozni.
2013. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretnék 2 kártyásat venni, mert nincs pénzem a számlára. Hanem mert a magyaron kívül van egy norvég kártyám is. Kb. ugyan annyit vagyok Magyarországon mint Norvégiában. Igy jelentősen leegyszerűsiti a telefonhasználatot. Nem kell mindíg 2 telefont a zsebemben tartani. Ez pl. a repülőgépen is nagy előny. Arról nem is beszélek, hogy nem kellene 2 db. -ot venni.
2013. dec. 13. 11:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom én is, hogy a Samsung Galaxy mini S4-es az ami a legjobb a 2 kártyás kategóriában. Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 13. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!