Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell illetve mennyiért...

Hogy kell illetve mennyiért lehet frissíteni az IOS 7-et Iphone 4/4s-re?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz Iphonem ,és még nem tudom ,hogy ezt hogyan kell csinálni ?

El tudja valaki mondani illetve kerül valamennyibe vagy ingyen van ?


2013. dec. 12. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden frissítés ingyenes

Egyébként pedig gépről iTunes-al vagy pedig telón a szoftverfrissítés menüpontban lehet.

Kb csak rámész arra, hogy letöltés, elfogadod a feltételeket és megy is.

De ha most veszed akkor elég nagy esély van szerintem, hogy alapból 7-el lesz.

2013. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem igaz, hogy ingyenes, fizetni kell érte, elég sokat, az sem igaz, hogy könnyű, komoly infó és majdnem programozói ismeretek szükségesek hozzá, mondjuk magához az iPhone-hoz is. Sok sikert kívánok a használatához és mégtöbb ilyen kérdést!
2013. dec. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben.

Kb mennyibe kerül egy frissítés és valaki el tudja magyarázni ,hogy kell és még valami.Mi történik ha nem frissítjük ?

2013. dec. 13. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, te most halál komolyan hiszel a 2.-nak?

Istenem... Nem, NEM kell fizetni egyetlen update-ért SEM, és nem, NEM kell kicsit is okosnak lenni hozzá... Ha végigolvasod az első választ amit írtam ott leírtam, hogy hogy hogyan kell... Ha abból se érted akkor woala, nehéz volt rákeresni youtube-on

http://www.youtube.com/watch?v=zoANM8Id8Pg

2013. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az iOS az egyszerűseg mintaképe, úgy lett tervezve, hogy a leghülyébb ember is kiigazodjon...
2013. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ!
2013. dec. 15. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
tízezerért szívesen elmagyarázom, mit-hogy kell! :D
2013. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

xDD.

valamit a másik hozzászóló nagyon rosszul tudott tényleg roha...illetve nagyon nem fizetős:DD

2013. dec. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!