Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok 80000 Ft körül?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Viber, skype, zene, játékok lesznek rajta inkább használva. Nem vagyok márkafüggő, tőlem "noname" is lehet csak jó legyen.
2013. dec. 12. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
xperia sp
2013. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alcatel Idol X-ről mi a véleményetek a DUOS váétozata milyen? Mert a telefon külseje nagyon tetszik.
2013. dec. 12. 17:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Alcatel Idol X-ről mi a véleményetek a Dual SIM-es változata milyen? Mert a telefon külseje nagyon tetszik.
2013. dec. 12. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát igazából Idol X-et most nézem hogy 76 ropi, annyiért teljesen elfogadható, annyi hogy szolgáltatónál kb. annyi mondjuk a Huawei Ascend P6 is, ami szintén gyönyörű, fém (alumínium) házban van, és abba a MediaTek-nél egy kicsivel jobb proci van, valamint 5 MP-es előlapi kamera és a 6.18 m-es vékonyság (világ legvékonyabb telefonja !) szól mellette, de az Idol X mellett szól a FHD kijelző (nem mintha a P6-és sokkal rondább lenne), a 16 GB memória ami azonban nem bővíthető tovább.

Egyébként a legjobb telefon 80.000 Ft-ért az LG Optimus G szvsz, annak van ebben az árkategóriában a legizmosabb procija/ GPU-ja a legnagyobb felbontású kamerája, de nekem special nem nagyon jön be a külseje, és vigyázni kell rá, mivel üvegből van a hátulja, és könnyen eltörhet, ráadásul MO-n ehhez a telóhoz természetesen nem forgalmaznak tokot, úgyhogy ebay-ról kell rendelni. Én Karácsonyra veszek magamnak egy P6-os, ha addig te nem veszel, akkor ha gondolod írhatok róla pár tapasztalatot. Aprópó tapasztalatok: olvasgasd az Árukeresőn lévőket, valamint a Mobilarena fórumjában, mivel ott a legtöbb ember tényleg ért a telefonokhoz min. egy olyan középszinten, és szakmai véleményeket is olvashatsz.

Remélem segíthettem :)

2013. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elnézést, előző vagyok, valamit kifelejtettem: A Huawei Ascend P6 nem egy játéktelefon, nem futnak OLYAN gyorsan/ akadásmentesen rajta a játékok, mint pl. a G-n, de ettől még teljesen élvezhetőek videók alapján szvsz. De játékra a legjobb ezek közül ugye az Optimus G, mert mint ahogy már írtam abba van a legerősebb CPU, GPU páros :)
2013. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Újból előző vagyok :D A játéktelefon nálam = játszásra (különösen) alkalmas(abb) eszköz.Kicsit furcsán írtam le :D. De most már abbahagyom :)
2013. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És az Idol X-ben nincs magyar menü!
2013. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, tényleg segítettél! A napokban már megveszem a telót. A sonyt mindenki isteníti, de nekem a vízállóságon kívül más plusszt nem mutat. A G már kicsit drága. A P6 szimpatikus, de mivel iphone5-ről térek át más OS-re ezért nem vagyok biztos benne hogy az android a jó választás, a windowsról jobbakat írnak, hogy nem akadozik, nem fagy le stb. Mivel Portugáliában leszek fél évig nem akarok szolgáltatónál vásárolni, mert akkor kint nem tudom a portugál kártyával használni. De a windows-nak kevesebb alkalmazása van. A Lumiákról van tapasztalata valakinek?
2013. dec. 12. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó lesz az sp, hidd el, nem véletlenül van a sonykról a legtöbb pozitív tapasztalat.
2013. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Konkrét tapasztalatom nincs (nagyon) róla, de írhatok pár szösszenetet: Szerintem nagyon jó telefonok, én is sokáig gondolkoztam hogy térjek-e át Windowsra, de mivel nekem fontosak az alkalmazások, ezért alulmaradt, pedig majdnem minden más mellette szólt. A 920-at mostanság olyan 70 Mátyás Királyért dobálják, ami lássuk be: baromi jó ajánlat. A súlyán kívűl szerintem nincs is olyan tényező ami ellene szólna, és igazából a súlya sem annyira vészes szvsz. Legalább ha valaki kiemelné a zsebedből, vagy kiesne, rögtön éreznéd hogy nincs ott, és ez baromi jó dolog lehet, mert nem olyan nagy az esély rá hogy elhagyod a 70ezer Ft-ot érő telefonodat. Amúgy a WP küzd még néhány gyerekbetegséggel, mint pl. a rendszer csak egy hangerőt jegyez, tehát nincs külön hangereje a médiának és a hívásnak/csörgésnek. Meg van még pár ilyen, de könnyen meglehet tanulni együttélni velük, ráadásul a rendszer tényleg szinte soha nem fagy, de ha egy mégis kicsit, akkor azt szép, néhol 3D-s animációkkal takarja a rendszer. Szóval a 920 is egy baromi jó választás szvsz, pedig még a remek kamerát nem is említettem. Tehát ha Windows, akkor nagyon megéri, és sárgában szerintem eszméletlen jól néz ki, mondom ezt fiú létemre :)
2013. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!