Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sola-n sziftverfri...

Shedo kérdése:

Sony xperia sola-n sziftverfrissítést csinált és nagyon lassú. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A sony számítógépes programja ajánlotta fel a frissítést, meg is csináltam meg minden de azóta mióta megcsináltam akad, lassú, lefagy. Ez a frissítés kb 2 hete történet. Mit tudoj vele csinálni, hogy jobb legyen?
2013. dec. 12. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Factory reset, vagy ugyanazzal a programmal telepítsd újra a szoftvert (a szoftverfrissítési értesítésre kell kattintani, felül, ahol a telefon képe van).
2013. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hardresetet kell csinálni mielőtt frissítessz, ennyi.
2013. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2013. dec. 13. 19:18
 4/10 palotasani válasza:

Hali! Bocsi, de én is szeretném frissíteni a Sola-t. Tudom, mi az a hard reset és használtam is, de frissítés előtt, vagy utána érdemesebb végrehajtani? Mert mindkét javaslatot olvastam. Sony PC companionnal jobb frissíteni, vagy Sony Update Service-zel? A teló garanciális és jó lenne, ha az is maradna.


Hard resetnél megkérdezi, hogy az SD-t kártyát is akarom-e törölni. A múltkor nem kértem törlést, mert nem voltam biztos benne: Ez a 2 GB-os belső tárolóra vonatkozik, vagy a külső, vásárolt SD-kártyára? :-) Az ICS sebessége akkor jobb, ha az sd-t is törlöm hardresetkor? (belső tároló esetén)? Sokat hezitáltam, érdemes-e frissíteni, a RAM miatt. De lehet, hogy rászánom magam.


Előre is köszi! Anna

2014. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Előtte jobb végrehajtani a hard resetet, és megteszi a PC Companion a frissítésre, ha jól működik. Amikor még én frissítettem több mint 1 éve, akkor még voltak problémái. Amúgy a legegyszerűbb, ha a külső SD kártyát kiveszed a telefonból hard reset előtt, így biztos nem lesz gondod (előtte kapcsold ki, vagy válaszd le a Tároló menüpontban). Ezen kívül ajánlom, hogy a telefon belső memóriájának mindkét egységét pucold ki a frissítés előtt. A gari nem ugrik, ha a hivatalos szoftverrel hivatalos ROM-ot teszel fel a telefonra.

2014. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 palotasani válasza:
Hali! Ezer bocsi, de nem kaptam értesítést a válaszodról, annak ellenére, hogy bepipáltam. Nagyjából mindent értek, köszi. A kipucolást hogy érted pontosan? Kézzel törölgessek?Vagy azt, amit én írtam, az SD-törlés bekapcsolását hardresetkor? Magában az újabb rendszerben vannak még hibák, vagy már kiforrott? Köszi: Anna
2014. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, úgy értem, amit te is írtál. Amúgy nincs vele különösebb gond, a gyári 4.0.4 is tud elfogadhatóan futni rajta. No persze azt vedd figyelembe, hogy 512MB RAM-mal nem fogja megváltani a világot, de 2.3.7-tel sem sokkal jobb a helyzet, szóval összességében megéri ICS-re frissíteni.
2014. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 palotasani válasza:

Hali! Köszi az eddigi válaszokat! :-) Még lenne két kérdésem. :-D


1. Hallottam, hogy Android 4 felett megszűnt a Flash támogatása. Van erre használható alternatíva?

2. A flash-en kívül van még olyan dolog, ami 2.3.7 alatt működik, de 4 felett nem?


Egy példa: A digitalstand magazinolvasó csak 3.0 felett működik, webes felületen Flash-alapon. Gyanítom, hogy Androidon sem árt, ha a Flash működik. Hiába frissítem a telót 4-re, ha utána a flash hiánya miatt nem tudom használni.:-). A Mérnök Újságot ezzel tudom elérni.

A másik kritikus pont a Google Maps térkép, amit webGL-esítettek. A telóm most sem éppen vágtat, így ezek még dilemmát okoznak. :-)


Üdv: Anna

2014. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Flash-re tudok megoldást: [link]


A Maps-es dologra sajnos nem!

2014. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 palotasani válasza:
Hali! Köszi a linket és a válaszokat! Még tépelődöm egy sort. Ha sikerült telepíteni, tudatom. :-)
2014. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!