Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy SIII vagy Iphone 4S?

Galaxy SIII vagy Iphone 4S?

Figyelt kérdés

Hali,

Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?(Saját tapasztalatokat is várok!)

Az IOs rendszere jobban bejön, viszont a 4S már régebbi...az SIII pedig szerintem (egy kicsit)túl nagy azért nem tetszik igazán, más bajom nincs az SIII-al....

Normális válaszokat, Köszönöm!



2013. dec. 12. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de én is ebben a dilemmában vagyok, pont ugyanezekért! Szóval jöjjenek azok a válaszok! :-D
2013. dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem akkor neked eldőlt. hidd el, a 4S sem egy rossz választás, meg ha iOS közelebb áll, akkor inkább azt, de valójában kipróbálhatod mind2-t. előbb próbáld ki az s3-at, ha bejön, marad, ha nem, akkor valakivel elcseréled 4S-re. igazából senki nem tudja megmondani, én is pont ezen a véleményen vagyok, ami miatt nem kellene s3, mert talán egy kicsit nagy, illetve amiért amúgy sem váltanék vissza droidra, az az, hogy az iOS bevált nekem.
2013. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez felhasznalo barat, de hidd el az a 3,5" valojaban nagyon kicsi. Voltam en is ilyen helyzetben, hogy akkor most S3 vagy S4 vagy az ujabb Iphone 5.... Nemtudtam donteni, mert ha az iphone lett volna, akkor nem is tudtam volna boviteni a memoriat, csak ha uj telot vennek-vettem volna +100£-$-ert. (kinek milyen penzbe).


Felhasznalo fuggo. Ha neked eleg az a hely amit adnak hozza, tetszik a telefon es a rendszer+ a kijelzo merettel is megbaratkozol, akkor idealis lehet. De szerintem inkabb a nagyobb kijelzo legyen.

Donts ugy, ahogy neked tenyleg bejonne napi hasznalatra ill. arra a celra amire hasznalnad :)

2013. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!