Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont választanát...

Ti milyen telefont választanátok, és miért?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S4, Nokia lumia 1020, Sony Xperia Z1, még a galaxy note 3-an gondolkodtam de az kicsit nagy, az s4 azért tetszik mert sok benne az extra (nem a szemérzékelőre, meg az ilyenekre gondolok, hanem pl. drama shot, dual kamera.stb.),de viszont mindjárt itt az s5 és kicsit "réginek" látom, a lumia 1020 a kamerája, meg windows rendszer miatt tetszik,olyan letisztult, meg színes, a z1 az alakja a vízállósága, és a kamerája, funkciói miatt tetszik, állítólag erős az aksia(a sony mindig is tetszett), a note 3-nál kb. ugyan úgy mint az s4-nél minden tetszik, csak az kicsit nagy méretű, a htc one-nak meg zavar a kamerája, még a lumia 1520 is szóba jöhetne ha nem lenne az a mérete:D nah szóval ennyi, ti hogy választanátok és miért?

2013. dec. 12. 21:40
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:

A Dual kamera az első-hátsó kamerát jelenti, az mindegyiknek van.

Én a Z1-et választanám de ez nagyrészt szubjektív vélemény, nekem az tetszik. Vagy ha a csúcsok csúcsa kell akkor Oppo Find 7.

2013. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
+1 z1re
2013. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aspikami ***** válasza:
Lumia
2013. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy egyszerre lehet felvenni az előlapival meg a hátlapival
2013. dec. 13. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
én vagy s4 vagy lumia 1020. amelyik jobban tetszik(ha fotózni is akarsz akkor lumia 1020
2013. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Most van meg az S4-em (elotte S3am volt) es eddig jol mukodik. A kameraja tokeletesen mukodik, sotetben egyarant. Az extrak megfeleloen mukodnek es neha (mert nem mindig) de jol is jonnek. Nem fagy meg semmi.


kb 3 hete mikor telot kerestem nekem a Sony Xperia Z,Lumia 1020,HTC one,Lumia 920 jott fel a keszlet taramba.

(Hozza kell tenni hogy semelyik telefon sem alap-kis kategoriaba lehet sorolni a tudasuk es az aruk miatt foleg)


A lumia 1020nak jo a kameraja es jo maga a telefon is, ha az oprendszer bejon a felhasznalonak, es megelegszik azzal hogy a meglevo (meg keves van ra jelenleg) appot meg kell vennie a legtobb esetben. (kivetelek vannak)


Note 3- szerintem jo telefon meg minden, de ez a Phablet szerintem nem arra van tervezve hogy zsebben tarsd es egy nagy talcat tarts a fuledhez mikor telefonalsz, de jatekoknal-olvasasnal etc. hasznos lehet :) "Kinek a pap,Kinek a paplan."


Sony Xperia Z (hasonlo a Z1hez ezert irom ezt a telot)

A kameraja szerintem nem a legjobb a minosege alapjan, es az hogy most por+viz allo, engem nem nyugoz le, mert nagyon egy telefont nem akarunk arra hasznalni hogy 1 helyen tartsuk 1 honapig hogy ne porlodjon vagy 2 meterig meruljunk egy kepet csinalni. (bar neha nyaron viz mellet meg jo is lehet, de ovatosnak kell vele lenni) Engem szemely szerint nem nyugoz le annyira+ az oldalai miatt nem annyira zseb barat.


HTC One- jo telefon, nem tudok ra semmit mondani, de a 4 megapixeles makro kamera nem olyan jo mint aminek kene lennie=magyarul nemrossz, de gyenge a rivalisokhoz kepest jelentosen.


Ezek lennenek az elveim, ha a telokat amiket kiirtal kene valasztani, akkor ugyan ugy az S4-et valasztanam. Sajnos nem olcso telfon, de nemsokara jon lefele az ara ahogy ki jon a 64bit-es Galaxy S5 Januarban ha minden igaz.


Remelem segitettem :)

2013. dec. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!