Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Nokia...

Melyiket válasszam? Nokia asha 311 vagy Samsung s5610?

Figyelt kérdés
Számomra mindekettő mellett szólnak érvek és ellenérvek. Ajándékba lenne egy idősebb generációs tagnak, akinek még nem volt érintős telefonja, de attól félek, hogy ebből kifolyólag elveszne a Nokia használatában. A samsung megfelelő lenne, csak az a bajom vele, hogy samsung. Bár volt samsungom és szerettem is, problémám nem volt vele. Na mindegy is. Tudnátok segíteni? Árban egyforma a kettő, nem ez alapján döntenék...
2013. dec. 13. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában a Nokia több. Mind funkcióban minőségben. Idővel megtanulja kezelni.
2013. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy idősebb embernek szerintem teljesen felesleges érintős telefon. Mivel nem okostelók sosem tudja kihasználni a nagy kijelzőt max képnézegetésre és mivel érintős kevesebbet is bír ki egy töltéssel. A nokia a mai napig gyárt rendes gombos mobilokat mivel még mindig nagy rá a kereslet. Egyszerű mint a pofon és kibír 1 hetet is.
2013. dec. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ilyen családi kedvezményes micsodába vagyunk és szívem szerint én is gombos Nokiát választanék neki, de olyan sajnos nincs a listában, vagyis van, csak az már nagyon buta, régi változat. Úgyhogy szűkösek a lehetőségeim. Ezért is e kettő közül vacilálok, mert ezek azok amik még talán nem annyira bonyolultak, de mégis vmiért a samsung felé visznek az érveim. Más esetben a Nokiát választanám, de lévén idősről van szó, attól tartok nem tudná kihasználni a Noki nyújtotta lehetőségeket. De várok még hátha valaki mond valami nyomosabb érvet, melyiket is válasszam. :)
2013. dec. 13. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret.
2013. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nos, érdekeset kérdeztél, vagyis nem a kérdéssel van baj, hanem a válasszal. A nokiát 3000 fr-rt az a samsung-ot 0 ft-ért tudom elhozni. Mindkettő listaára 25. e. ft. Szóval konkrétan keret nincs, mert dierekte olyan telót néztem amit potom vagy 0-ért el tudok hozni.
2013. dec. 13. 10:04
 6/6 anonim válasza:
én a nokiát válsztottam volna... ez a samsung szar, nekem most ilyen samsungom van
2014. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!