Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom Nokia lumia...

Tibi3811 kérdése:

Hogyan tudom Nokia lumia 800-as telefonon beállítani, hogy megjelenjen az éppen játszott zene borítója a zárolási képernyőn? Csak egy piros hátteret ad be minden zenénél.

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt bonyolultan. De én is be tudtam 710-en.


Csinálsz egy másik Live-ID-t, modjuk hotmail-osat. Amikor beregisztrálsz akkor Ausztriát, Németországot, de a legjobb, ha Angliát adod meg vagy Franciaországot tartozkodási helynek. Beírsz egy kamu címet (találomra, úgysem ellenőrzik) és kész.

Majd fogod a telefont, a Zune-val mindent leszinkronizálsz, majd a telefonon a beállításokban gyári állaptba állítod a telefont. Ekkor minden törlődik.

Majd amikor újraindul, akkor olyan lesz, mint amikor megvetted: Mindent kérni fog elölről. Ekkor Beírod az új Live ID-det, amit az előbb csináltál. Szépen letöltögetsz dolgokat, belakod a telefont, és a telefonon a hotmail postafiókban egyesíted a 2 e-mail-t (e-mailek csempe/beállítások) és egyesülni fog. Vagyis 1 ládába jelzi, ha jön e-mailed. Majd a Zune-nal szinkronizálsz szépen.

Ha a Zune úgy jelzi ki az előadők listáját, hogy van kép is az albumhoz (albumborító) és előadó kép, akkor megjelenik majd a telefonon háttérként.

Sőt, ha 7.8-ra frissítettél, akkor közepes és nagy csempe esetén is megjelenik majd, és az eőadó nevét fogja mozgatni, elég látványosan.


Ha a jelenlegi ID-del vásároltál valamit (app, játék) akkor felejtsd el az új ID esetén, mert ezeket a LIve-ID-khez kötik. Viszont a piactéren megjeleni majd a Nokia Collection, alkalmazások, játékok mellett a zene fül is.

Vehetsz is, ám át fogja váltani (Ha Franciaországot, Ausztriát, Németországot adod meg régiónak, akkor €-ban kell majd vásárolni, és ezt váltja át Ft-€ viszonyban.


Remélem minden érthető. Hála az égnek WP8-on már nem ilyen bonyolult. És ott ha vleállítod a zenét, akkor visszavált a háttér arra, ami be van állítva. WP7-en meg marad, és csak akkor vált vissza, ha teljesen kikapcsolod a zenelejátszót (tehát ha a hangerő gombot megnyomod ne húzza le a listát a léptetőkkel, hanem csak a hangprofil jöjjön elő)


Én osztrák régiót adtam meg, mivel én a nyugati határunkon túl élek.


Üdv.:

Pálinkász Mester

2013. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mégvalami:


Ha a Zune nem jelzi az előadó albumborítóját, akkor az albumra jobb klikk, album keresése vagy valami ilyesmi, és megkereseted vele, majd beállítja és letölti szépen a képet, biográfiát, stb. Egy csomó hasznos cuccal gazdagodik más régióval a telefon.

2013. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!