Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a T-Mobile-os...

Hogyan lehet a T-Mobile-os netet korlátozás után újra aktiválni?

Figyelt kérdés

Kaptam SMS-t, hogy túlléptem az adatforgalmat, és ezért lekorlátoztak a hó hátralevő részére. A probléma csak az, hogy biztosan nem léptem túl az adatforgalmat, oda is figyelek, és a telefonon van forgalommérő is. Azért korlátozhattak le, mert nem volt elég pénz az egyenlegemen, hogy levonják dominós mobilnet havidíját. Most feltöltöttem az egyenleget, de a net maradt lekorlátozott, nem észlelte, hogy most már van pénz az egyenlegen, és levonhatná a havidíjat.


Van arra mód, hogy valahogyan újra aktiváljam a szolgáltatást, hogy levonja a havidíjat? Vagy most a következő hó elejéig be kell érnem korlátozott nettel?



2013. dec. 13. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor megrendeled a netet, akkor a következő hónapot fizeted ki, és amíg van levonható egyenleged, akkor a rendszer automatikusan levonja a következő hónap díját. Úgyhogy a mostani neted már ki van fizetve, ettől független, hogy betelt az adatkvóta és lekorlátoztak a 30 nap fennmaradó részére. És hogy te mit mérsz, meg a T mit mér, azt egymás között kell lejátszanotok, de sejtem, ki lesz a nyertes... Nézd meg a tarifád leírását, van-e időszaki adatmennyiség növelő lehetőség (további díjért) vagy mondd le és rendeld meg újra és a 30 napos cirkuszok indulnak nulláról.


"Azért korlátozhattak le, mert nem volt elég pénz az egyenlegemen, hogy levonják dominós mobilnet havidíját."

Ez rohadtul jópofa ötlet! Ha nincs egyenleged, akkor továbbra is biztosítanának lassú netet? :)))

2013. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg ha megrendelsz egy MÁSFAJTA csomagot akkor azt azonnal aktiválják a gyors adatsebességgel.

A korlátozást nem az egyenleg hiánya miatt rakták/rakják rád hanem mert túllépted az adatforgalmat.

2013. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
zoligyerek: az biztos, hogy november 20 óta nem töltöttem fel a telefont, úgyhogy a decemberi díjat, amit a hó elején szoktak vonni biztosan nem tudták levonni. Ennek ellenére erről nem jött sms hogy nem tudják vonni, ehelyett arról jött, hogy lekorlátoztak túlforgalmazás miatt, ezért gondolom, hogy összefüggés lehet a kettő között.
2013. dec. 13. 16:20
 4/4 A kérdező kommentje:
2-esnek: másfajta csomagot nem akarok megrendelni, mert akkor elvesztem a mostani csomagomat, amit újonnan már nem lehet megrendelni. Nekem is csak azért van még, mert aki már korábban megrendelte, annál meghagyták. Újonnan viszont nem lehet kérni, ezért ha másra váltok, akkor nem fogok tudni visszaváltani erre.
2013. dec. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!