Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MOBILTELEFON SZAKÉRTŐK!...

MOBILTELEFON SZAKÉRTŐK! 35-40. 000 Ft melyek a legjobb telefonok?

Figyelt kérdés
Az egyik nap ellopták a telefonom (SIM-kártya megvan) az utcán és a telefonomon még 2014 augusztusig van hűségnyilatkozat, ezért új telefont akarok venni. Kb. 30 és 40 ezer ft között mondjatok légyszíves jó telefonokat, de gsm boltokat vagy weboldalakat is mondhattok! Előre is köszönöm

2013. dec. 13. 18:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Persze függetlenül!
2013. dec. 13. 19:00
 2/10 anonim válasza:
Akkor pont úgy használod a telefonod mint én a jobb zsebemben a sím kari a balban a telo ha telefonálok berakom mert ha ellopják a telom akkor megmaradjon a sim karim mint neked....Eladtad a telefonod amire a szerződést kötötted és most kellene egy másik mert használnád hamár fizettél érte..Hazudsz ezért nem segítek
2013. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valakikikikik: +1. Nekem is rögtön ez ugrott be.
2013. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pff Csicskaak
2013. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
valakaikaik: kicsit nevetséges vagy, mert ilyet kitalálsz :D De élőbe nem volt ilyen vicces... Abba most nem menjünk bele hogy lopták el, de a SIM-kártyát kivettem belőle mielőtt ellopták.
2013. dec. 13. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaa szóltak előre, hogy ellopják, és úgy egyeztél meg velük, hogy előtte a simet kiveszed? Aha, érthető.
2013. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Látszik hogy nem voltatok még ilyen helyzetben...
2013. dec. 13. 19:34
 8/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Lumia 520 és Huawei Y300 a két nyertes.
2013. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk voltam, és nehezen tudom elképzelni ez hogy fordulhatott elő, bár nekem sosem sikerült eljutni odáig, hogy odaadjam a telefonom, mindig kibeszéltem magam a helyzetből.


De ez lényegtelen is, engem nem érdekelnek az okok, a kérdés az volt max 40k-ig mi a legjobb telefon, erre válaszolok.


Ha tetszik a Windows Phone akkor Lumia 520 egyértelműen.

Androidosok közül ennyi pénzért meg Huawei Ascend Y300, más szóba sem jöhet.

2013. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen végre a komoly válaszokat.

Alcatel One Touch Pop C3? Kicsit "lejjebb" van, de 2 magos 1.3 Ghz-es processzor szerintem jó ilyen árban, viszont ennek gyenge a kamerája.

2013. dec. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!