Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok androidra videorogzitot?

Tudtok androidra videorogzitot?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 18:04
 1/7 schumilex55 ***** válasza:

Screen cast.

Magyar gyártmány, HD kijelzőn már labilis full hd-n meg nem is megy.

Display recorder, z screem recorder (egyik se ment nekem), de ha rákeresel a play-en van pár a listán.

A 4.4 -es androidtól meg már PC segítségével is fel lehet venni a dolgokat amit csinálsz.

2013. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás csak CyanogenMod romokon érhető el, az összes többi elég gyenge, vagy a minőség rossz, vagy a framerate, vagy valami hasonlóan nagy hibája van.

CM-nek is csak béta még a programjuk, de így is az eddigi legjobb, és igazából az egyetlen tényleg jól használható program ami létezik.

2013. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam en a telefon kamera videozasarol beszelek.Tudom hogy van egy gyari is de az mindig bezoomol ha elinditom.Letoltottem a mx camera nevu programot. Az mar nem zoomol be de nem vesz 30 FPS -el.
2013. dec. 15. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Zoomolj ki a gyáriból és kész, vagy nem értem mi a probléma.


De ha más kamera alkalmazás kell akkor Camera JB+-ra nézz rá, nem tudom tud-e 30 FPS-el venni, de úgy tudom ez az egyik legjobb.


Vagy Focal, szintén CyanogenMod készítette, még csak béta, de úgy tudom jóféle.

2013. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi de valami ingyenest nem tudsz?
2013. dec. 15. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Focal az ingyenes.
2013. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kiprobaltam de ha videozasra viszem akkor azt irja,hogy az alkalmazas varatlanul leallt.
2013. dec. 15. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!