Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone fájlkezelő?

Sndrjnthn kérdése:

IPhone fájlkezelő?

Figyelt kérdés
Valami olyan, amivel bele tudok menni a telefon fájlrendszerébe. Olyan mint az iFiles a Cydiában, de nekem sajnos nem jailbreakelt. DropCopy-t találtam eddig, de mivel iPhone 3GS, és a DropCopynak a követelménye az iOS 7.0, ezért még azt sem tudom letölteni. Valaki, valamilyen ötlet?

2013. dec. 14. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen . A ios sandboxban futtatja az alkalmazasokat ,minden program csak a sajat file-jaihoz fer hozza
2013. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is pont ez a problémám. Akkor az ios-es készülékemen semmiképpen sem tudom áttekinteni egy programban az összes fájlt, mappát? De ha rákötöm windowsos számítógépre akkor azzal lehet? És ha igen, hogyan? És számítógépről kábellel hogyan tudok az IPademre dokumentumokat áttenni, és azokat hová teszi majd?
2014. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Jailbreakelt telefont lehet csak.
2014. jan. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!