Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek lehet cserélni?

Szerintetek lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Közelebbről szemügyre vettem a családba lévő két xperia telefont az egyik egy T a másik meg egy Z és azt vettem észre a Z-n mintha elől és hátul lenne rajta egy fólia. ezt a széleknél jobban megfigyelve vettem észre. na most az lenne a kérdésem hogy karcosodás esetén ezt lehet cserélni garanciálisan vagy még karcmentes állapotban rárakni még egy réteg fóliát mindkét oldalára?
2013. dec. 14. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha te összekarcolod, az mennyiben a gyártó hibája?
2013. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs még rajta karc de ha esetleg elkezdne karcolódni (nem direkt) akkor melyik megoldás a jó? vegyünk még egy réteg fóliát amit lehet cserélgetni és akkor az alap fólia sértetlen marad, vagy cserélik? mondjuk az utóbbi nem tűnik nekem annyira valószínűnek hogy csak úgy raknak rá fóliát garisan!:)
2013. dec. 14. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

A fólia az csak a te érdekedben van rajta, nem garanciális tétel.

A neten bárhol kapsz fóliát bármilyen telefonra, csak leszeded a régit, és felrakod az újat.

2013. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 schumilex55 ***** válasza:
Fóliát aligha cserélnek garancián belül. Gondolom te vehetsz magadnak rá hogyha akarsz mert mondjuk az alap fólia már karcos és ez zavar...
2013. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!