Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek nincs, vagy nen lesz...

Akinek nincs, vagy nen lesz okostelefonja, az semmirekellő lesz?

Figyelt kérdés

Nekem nincs és nem is akarok. Én nem használok Wi-fi-t, sem a telefonon, sem másképp. Nem fényképezem magam a tükörben a telefonommal. Nem facebook-ozok vele állandóan rajta, én a számítógépemen szoktam. A telefont nehezebb lerakni, mint a számítógépet, mert a telefon mindig az emberek zsebében van. De a számítógépet ki lehet kapcsolni.


Szerintem pár évtized múlva egy olyan társadalomban fogunk ezektől élni, ahol csak az okostelefont nyomkodják maj. Az emberek csak másodlagosak lesznek, és a telefon lesz az első helyen. A telefonunkkal fogunk majd egymásnak köszönni az utcán, ha meglátjuk egymást.

Teljesen elfelejtjük majd azt, milyen is volt kézzel papírra írni. És, ahogy egyszer láttam dokumrntumfilmben, a kézírástól fejlődik az agyféltekénk, és kimutatja személyiségünket is.


Szóval engem nem érdekel az okostelefon, sem iphone, sem tablet PC.



2013. dec. 14. 19:17
 1/6 anonim válasza:
Ugyanígy gondolom én is!Ne foglalkozzál vele,hogy kinek mije van...én egy Nokia 6120 Classic.-ot használok.Tudok rajta beszélni,és ez a lényeg.20 évvel ezelőtt is megvoltak ilyen sz@rok nélkül,én most is megvagyok nélkülük.
2013. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. dec. 14. 19:31
 3/6 schumilex55 ***** válasza:

Miért lenne semmirekellő?

Van osztálytársam aki nem az és még is egy sima telefonja van (régi gombos), bár mi most autószerelő osztályba járunk így ez a logikusabb. De nekem is van ilyenem, gyakorlatra azt viszem máskor meg az okos telót használom.

Facebookozni nem szoktam telefonon én sem, sok dolgot jobban is szeretek PC-n csinálni.

De azért jó hogy van... Le lehet hordani de néha igen jól jön hogy ott van a zsebedben.


Egyébként az iphone nem okostelefon? kh, kicsit szemét voltam most de hátha nevet rajta valaki.


Pár évtized múlva még sok minden lehet, olyan sci-fi világot még ne képzelj el akkorra de ki tudja...

2013. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az értelme annak, hogy írsz egy háborgó posztot?

Kinek szánod ezt az írást? Valaki sértegetett téged hogy egy senki vagy mert nincs okostelefonod?

2013. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dolog egyszerű:NE a másikkal foglalkozzunk.Nekem pl.:igen nagy szükségem van egy okostelefonra és éppen ezért PC-m sincs,laptopomat is csak alkalom adtán használom.(mondjuk elég keveset vagyok otthon,részben ezért is van ez így)
2013. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismét egy mártír. Kit érdekel, hogy te nem használsz. A kérdésben a "semmirekellő" kifejezést azt hiszem, nem csak én nem értem :)
2013. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!