Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha a telefonon...

Okonel kérdése:

Mit csináljak ha a telefonon nem indul szoftver frissítés után?

Figyelt kérdés
Van egy sony xperia e-m, vagy valami ilyesmi és frissíteni akartam a szoftvert rajta.. el is indítottam a frissítést és letettem az asztalra hogy hadd pihenjen a drága... de nem igazán történt semmi jelentős csak annyi, hogy a kijelző feketévé vált és a telefon nem reagált semmire..később mikor már türelmetlen voltam hát mi baj lehet kivettem az akkumulátort utána pedig bekapcsoltam a "telefont" majd látom hogy normál android frissítés módjára megjelenik a kis droid, én ennek már örültem gondolván hogy már minden jó lesz de nem!.. megint leállt a az egész, a kis csík alul nem halad sehova és már megint nem érzékel semmit!!! mit tegyek? előre köszi minden segítséget!
2013. dec. 14. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Seussal próbáld rárakni megint a romot.
2013. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!