Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni, de nem tudom melyik lenne a legjobb változás. Véleményeket kérnék.

Blackberry z10, és htc desire 500 -on gondolkozok. De még az xperia L is szóba jöhet. Nekem az alkalmazások nem fontosak, a lényeg, hogy ne kelljen állandóan szervízbe vinni. A legjobban a htc tetszik, de valahol azt olvastam, hogy 1 Gb alatt van a használható memóriája. Ez igaz? Pontosan mennyi?

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2013. dec. 15. 14:42
 1/8 dirtboy ***** válasza:

bb nem tudom minek kellene ennyi embernek,az üzletembereknek való,te az vagy?


kettő közül inkább a htc,a ramja 1gb az adatlapja szerint,az nem olyan rossz a többi hardveréhez képest.

2013. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 schumilex55 ***** válasza:
A z10 már közelebb áll a nem üzlet emberekhez, ugye facebook etc. ott van kapásból, + integrálva a rendszerbe.
2013. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:

akkor mondok még egy okot,méghozzá a BB gyártása leállt,ma már csak heti pár darab készül de már az sem sokáig.

szoftver fejlesztés így nem tudom hogy lesz,bizonytalan jövővel én nem vennék ilyen drága telefont.

2013. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A t-mobilenal most webes rendelés esetén 54 000 a BB azért nézgtem azt is. Valakinek van htcje?
2013. dec. 15. 17:06
 5/8 Csorba342 válasza:
szia nekem van 5 napja használom samsung ace-ről váltottam erre adat lapon valóban 1GB szerepel de a telefon csak 780 MB ír ezzel is gyönyörűen hasít én nem bántam meg
2013. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is samsung galaxy ace-t szeretném lecserélni :):)

A 4 Gb memóriából mennyi használható?

2013. dec. 16. 17:01
 7/8 schumilex55 ***** válasza:
4-ből? 2,5-3 kb.
2013. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csorba342 válasza:
Kb 1GB appIII sd csodákra képes nem kell hozzá root se
2013. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!