Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP vagy Nokia...

Sony Xperia SP vagy Nokia Lumia 820?

Figyelt kérdés
Ki melyiket választaná, és miért? :)
2013. dec. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
SP, mert szebb, nagyobb felbontás, tv-hez lehet csatlakoztatni, ami filmnézéshez,képnézéshez tökéletes, nem olyan unalmas a kezelőfelület.
2013. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SP, mert azt is kértem karácsonyra, másrészt nekem nem tetszik a Win8. Elég a gépen bámulni, + nagyobb testreszabhatóság az Xperian, több app az android miatt.
2013. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Lumia 820, mert szebb a kijelzője (AMOLED), ingyen offline navigáció, Zeiss kamera, Office, és nem utolsó sorban 2016-ig támogatott és dinamikusan fejlődő WP8-as rendszer, ami soha nem akad, nem fagy, megbízható!
2013. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szebb a kijelzője, de gyengébb a felbontás, és Androidnál meg megszoktam, hogy ingyen van a navigáció, mert az egy olyan rendszer, hogy ugye lehet rá feltenni "más forrásból" is appokat, ugyanakkor talán ez a hátulütője is, képes belassulni. A Carl Zeiss optika hiába van, a képei nem annyira jók, néztem tesztképeket.

Mindkettőnek megvan a maga előnye és a maga hátránya, és teljesen döntésképtelen vagyok...

Eddig csak Androidot használtam, és valóban messze nem hibátlan a rendszer, de a 2.3.7-től 1GHz-en nem is vártam olyan sokat, szerintem a sebességgel nem lenne problémám az SP-vel. Ugyanakkor a WP8 meg tényleg rettentő jól lehet optimalizálva, kevesebbet eszik stb., csak nem annyira testreszabható, nincs annyi lehetőségem, és nincs annyi app. Pl. rendszeresen használom a Strava-t, és az nincs rá.

2013. dec. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!