HTC Touch HD 2?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy HTC HD2 telefont, de én nem vagyok hozzáértő, úgyhogy nem haxolgatnám. A kérdés:


- a Windows Mobile Professional rendszer ezen a telefonon stabil? van RAM szivárgás?


- Symbian operációs rendszert nem lehet rá rakni? Androidon/Windowson kívül mit lehet? mi az, ami stabil?



2013. dec. 16. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek ilyen őskövület?
2013. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ezer éves.. nem érdemes foglalkozni vele
2013. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne mondd ezt szegényre :( sokkal szerethetőbb, egyediebb, mint a mostani műmájer telefonok, amik mind ugyanolyanok és a maguk kategóriájában sosem lesznek olyan sikeresek, mint ez anno. Egyébként 3 éve adták csak ki és második telefon lenne.
2013. dec. 16. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy rossz én imádom a hTC-ét de már túl régi.. nekem is HTC van, másod telefonnak
2013. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De pont ez a szép! Hogy nekem még most is tökéletesen elég lenne ezzel a specifikációval! A mostani telefonom se sokkal erősebb (Wave 2).


A kérdés csak az, hogy milyen oprendszerrel kérjem. (androidot nem nagyon szeretnék)

2013. dec. 16. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire betojva a rom cserélgetéstől. Ha követed az xda-s leírásokat, nem lesz gond. Először alaposan olvass utána és menni fog. A wm meg öreg, de faszántos rendszer, tökre egy pici windows és a fájlszerkezet, registry, minden teljesen elérhető :) A fanyalgókkal meg ne foglalkozz, a HD2 még mindig a wm csúcsmodell :)
2013. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy kell a Windows Mobile-hez angol nyelvtudás, de az megvan.
2013. dec. 16. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszarok. Hogy lehettek ennyire elfogulva? Bármelyik mai közép kategóriás agyonveri 2x.
2013. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sztem nem túlzok, ha azt mondom, nincs még egy ilyen telefon, mint ez. Melyik telefonra fogsz tetszés szerint 3 oprendszert felrakni? Mellesleg ti vagytok kibukva, mikor a kérdező egy 3 éves csúcsmodellt hasonlít össze egy mai telefonnal. Mellesleg nem csoda, hogy a HD2-t kb. bárki hozzáértő azonnal vágja, annyira egyedi telefon, mindenki ismeri, ez a mai középkategóriásokról nem igazán mondható el, jellegtelen tepsik.


Amúgy még nézegetem a Desire HD-t is, merthát erősebb, de androidos és azon a kezelőszervek kapacitívek, nem hardveresek, meg picit lassúnak mondták, meg a videóban sem volt annyira sebes, nem tudom, ezen változtattak e.

2013. dec. 16. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Na majd megnézném a képed amikor egy jobb játékot,programot akarsz majd futtatni az istenített mobilodon és azt mondja hogy nyekk.
2013. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!