Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol és hogy éri meg legjobban...

Hol és hogy éri meg legjobban iPhone 5s-t venni?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kiváncsi, hogy szolgáltatónál hol éri meg a legjobban, miylen csomagban mennyiért, vagy esetleg függetlenül melyik bolt a legjobb?


Kérem az android fanok ne írják,h sehol mert szar stb.. nekem is android van, és kiszeretnék próbálni egy másik rendszert. Köszönöm



2013. dec. 16. 20:11
 1/2 Doctor14 ***** válasza:
Magyarországon , szerintem jobban megéri szolgáltatónál venni , hisz utánna úgy is kell hozzá előfüzetés+ mobilnet :) Most váltottam 4S ről 5S re T-mobilnál ( telekom). A 32 - est hoztam el 87 ezerben. (Next L )
2013. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jelenleg van egy előfizetésem, ami még egy évig él, ezen is mobilinternetezek, telefonálok és SMS szóval kihasználom, szóval maximum társkártyában tudnám (platinaszintű vagyok). Vagy várok egy évet és amikor tudok újra kihozni telefont erre az előfizetésre (Illetve szeptemberig), vagy veszek egy függetlent, ezért kérdeztem, hogy melyik a jó bolt, illetve konstrukció.


De köszönöm a választ! :)

2013. dec. 17. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!