Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 tipusu...

Samsung Galaxy S4 tipusu telfonomban felpuffadt az akkumulator, olyasnyira hogy nem megy vissza bele, mi a tendo?

Figyelt kérdés
cseren kivul nem lehet megoldani,vagy mivel van ra garancia megeri visszakuldeni egy akkumulatorert?

2013. dec. 16. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


de ha pl regisztralok a samsung magyar oldalan,es nem ott elek,akkor is be tudom regisztralni?"


Ahogyan ide tudtál írni, az sem nagyobb nehézség hogy a Samsungnak írj.


[link]

2013. dec. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 dirtboy ***** válasza:

szerintem arra akart õ kilyukadni hogy mival samu.HU tehát magyar így foge nála is mûködi,tehát ki megy e hozzá a szerelõ.

szerintem ugyan ilyan samus szervíz van más országban is és szerintem az ottanin kéne neki regisztrálnia mert ha most pl németbe van nem hiszem hogy innen fog menni a szakember aksit cserélni.

2013. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,amugy romaniaban lakok
2013. dec. 17. 18:07
 14/17 anonim ***** válasza:

"nem hiszem hogy innen fog menni a szakember aksit cserélni."


Én úgy értelmeztem hogy magyar a telefon csak elvitte más országba. Gondolom a címmel regisztrálás alapján csak nem fogják a Csíkszeredai címet Vecsésen keresni ...

Amúgy meg válaszolnak a kérdésére és a megfelelő helyre irányítják.

2013. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

es akkor is ha a telefon sem romaniabol,sem magyarorszagrol lett vasarolva?

internetrol lett rendelve egy oldalrol,vietnambol..

2013. dec. 17. 21:26
 16/17 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben az se biztos hogy eredeti Galaxy S4.

Vegyél egy ilyet hozzá és meg van oldva:

[link]

2013. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat,amugy eredeti,van ra garancia,valami internetes gsm rol vettem..kaptam hozza itt olcson akkut es megy ;)
2013. dec. 17. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!