Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok ehhez a telefonhoz...

Mit szóltok ehhez a telefonhoz Overmax Vertis 01? megéri venni ilyet? Tapasztalatok? Vagy gondolkodjak más telefonban ha igen akkor tudnátok ajánlani árban hasonló jo telefont?

Figyelt kérdés

#OvermaxVertis
2013. dec. 17. 22:34
 1/9 aspikami ***** válasza:
Telefont akarsz, vagy fost? Ezt döntsd el.
2013. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez azt jelenti hogy nem éri meg?
2013. dec. 18. 21:01
 3/9 aspikami ***** válasza:
Azt.
2013. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor tudsz ajánlani valami jobb telefont ebben az árkategóriában?
2013. dec. 19. 21:31
 5/9 aspikami ***** válasza:

Ha a bejön a wp8 akkor Lumia 625

Viszont, ha mindenképpen droid kell Sony Xperia P

Én a Lumiát ajánlom, de ezt te döntsd el.

2013. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az Overmax telefonokat, de egy táblám van fél éve. Én nagyon szeretem, abszolút felülmúlta minden várakozásomat és nem bántam meg, hogy megvettem. A legfontosabb, ami miatt rá esett a választásom az ára volt és emellett a tudása. Hasonló agyú és méretű Samsungok (más nevesebbeket nem is említek) a duplájába kerülnek alsó hangon. Én elégedett vagyok egyelőre a gyártóval teljes mértékben.
2013. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Barátnőmnek is ilyen telefonja van és azóta egy jó pár ismerősömnek,nagyon tetszik nekik és bejött mindenkinek! Szóval én is csak ajánlani tudom mivel van olyan jó mint a többi androidos készülék ilyen árban ... sőt ár értékben még jobb is !
2013. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is Vertis 01-em van, teljesen meg vagyok vele elégedve, nem bántam meg, hogy ilyen telefon vettem, bátran ajánlom mindenkinek. Gyors, nem akad, amiket próbáltam kisebb játékokat( temple run, sonic dash) azok teljesen akadásmentesen mennek rajta. Ennyi pénzért nem nagyon találsz jobb telefont. Negatívum, hogy a hátlap néha-néha megreccsen, de nem zavaró, illetve nem adnak hozzá fóliát, így azt venni kell (rá valót meg ugye nem kapsz, én is tablethez vettem fóliát, és abból vágtam).

Összességében szerintem nagyon megérte az árát, vedd meg nyugodtan, ha azóta nem döntöttél :)

2014. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 oldwarrior válasza:
Nekem is Vertis 01- em van, és messze felülmúlja a várakozásomat! Villámgyors nem akadozik. Játékok is hibátlanul futnak rajta. Pl( Asphalt8, Iron Men3) Mellesleg van szervize is, mivel itt is forgalmazzák. ( Conflex kft) Van hozzá tok, fólia, nagyobb akksi! Mi kellhet még? :-). Én csak ajánlani tudom!
2014. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!