Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az mit jelent, hogy telón...

Az mit jelent, hogy telón 300mb-s netem van?

Figyelt kérdés

Tehát az most a letöltési korlát?És,ha azt túllépem,akkor automatikusan fizetősre megy át a dolog?Vagy csak simán nem tudok netezni?


T-mobile,Like 300-as díjcsomagba vagyok,nem tudom,számít-e.


2013. dec. 17. 22:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,és,ha wifiről netezek,meg azon keresztül töltök,az is beleszámít?
2013. dec. 17. 22:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez most a teljes adatforgalom korlátja, azaz feltöltések is számítanak. Ha túlléped, Like 300 esetén lekorlátozzák a le/feltöltési sebességet 4kByte/s-ra.

Természetesen a Wifi használata nem számít bele, mivel akkor nem a mobilhálózatot használod (ugyanakkor ha a telefonodról Wifin keresztül osztod meg a netet, akkor az is számít).

2013. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És akkor tuti nem fizetős,ugye?

Bocsi,nem vagyok képbe ezekkel.És a 4kb/s az elég kevés,nem? :D

Ja,meg,ha pölö videót nézek,akkor az a 300 mb elég hamar elpárolog,nem? :D

2013. dec. 17. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindhárom kérdésedre "igen a válasz".

Wifi biztosan nem számít bele az adatkorlátba (jól is néznék ki), 4kByte/s rendkívül kevés, Youtube nézegetés pedig a legjobb recept az egyenleged pillanatok alatt történő lenullázásához.

2013. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)
2013. dec. 17. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!