Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Elrontottam 3szor...

Mit tegyek? Elrontottam 3szor a PIN-kódomat, most a PUK-ot kéri, de nem találom a telóm papírjait. A T-mobileba meg tudják mondani a PUK-kódomat telószám. Alapján?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgy biztosan nem fogják. Velem ugyanez előfordult és PUK kód sem volt, de megvoltak az előfizetési adatok. Így tudtak segíteni, de ha semmilyen bizonyíték nincsen arra, hogy az nem egy lopott telefon, akkor nem fognak segíteni.
2009. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen papírok nélkül nem mondják meg. Ez olyan, mintha a bankkártyád pin kódját hagynád el. Ha nem tudod igazolni, hogy a tiéd, akkor soha nem fogják megmondani..


22/F

2009. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazolnod kell, hogy a tiéd a kártya. Ha a te neveden van, akkor bemutatod a személyidet és megmondják.
2009. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen. T-Mobile-ba bemész, és ott megnézik a számra a tulajdonos nevét. Aztán az remélhetőleg te vagy, vagy valamelyik rokonod, na őt is magaddal kell vinned, leigazolja magát személyivel, lakcímkártyával, és megmondják a PUK-ot.
2009. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefonon is megmondják az ügyfélszolgálaton, ha bemondod a titkos kódodat, amit az előfizetéskor megadtál.
2009. nov. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Delena FOREVER válasza:
és ha én feltöltőkártyás vagyok, akkor nem tudják megmondani a PUK-kódomat?
2016. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!