Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Iphone 5-t lecserélni...

Érdemes Iphone 5-t lecserélni Galaxy S4-re?

Figyelt kérdés
Van egy Iphone 5 elégedett vagyok vele de ha eladnám az árán tudnák venni egy új s4-et nem tudom érdemes e vagy inkább vegyek 5s-t ?

2013. dec. 18. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
5s
2013. dec. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy inkább lg g2.
2013. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
S4-et semmikepenn ne vegyel. iPhone utan rettenet lesz. Muanyag hatlap, a kijelzo olyan sarga mint egy friss citrom, es semmi sebessegbeli kulonbseg, sot!
2013. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
47%

Én viszont nem ismerem az iphone-t, egyszer belepislanottam de viszont engem az nem győzött meg....

S4-em van, és maradéktalanul elégedett vagyok vele!!!! Semmi sárga képernyő, gyönyörű a képe!

Ízlések és pofonok...

2013. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Penge008 válasza:

Samsung Smart TV-m, Samsung ultrabookom és Samsung Note 10.1-es táblagépem van - nem fulloskodom, csak hogy tiszta legyen, nem vagyok almafun. De iPhone 5-ösöm van, próbáltam az S4-et is, elsőre meggyőző, de hosszútávon nem vetélytársa az iPhonnak.


1. Sokkal gyorsabb

2. Minőségibb a háza

3. Akkor sem lassul be, ha majdnem tele a tárhelye

4. Sokkal, de sokkal jobb az aksija.


Személyes véleményem, de az iPhone 5 mellékesem az utolsó jó iPhone...

2013. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem, Válassz inkább Iphone 5S-t, jobban megéri mint Galaxy S4-et vásárolnod. Nekem is Iphone 5S-em van, és nincs vele semmi problémám pedig 3 hónapja megvan...
2013. dec. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vidékibringás válasza:

Egyértelműen maradjon a sima 5-ös. Több kolegámnak is van S3-S4 és nem volt olyan hét, hogy ne panaszkodjon rá valamelyik....mig én megvagyok elégedve az 5-ösömmel.

Ugyanakkor én várnék az 5s-el is , ugyanis nincs ott még kiforrva az ujjlenyomat szkenner. Sajnos hibás. Ismerősöm apple szervizbe dolgozik és sokan panaszkodnak a szkennerre. Nem olvassa be az ujjad, befagy és igy sokszor a numerikus billentyűfeloldást kell választaniuk.

2013. dec. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!